Bestyrelse

Bestyrelsen for Grundejerforeningen Villabyen Skæring Havbakker

IMG_3114.JPG Arne Gam Petersen
Skæring Hedevej 96
8250 Egå
Tlf. 8622 2575
arne.gam.petersen@gmail.com
Formand
Veje
Stier
Asfalt
IMG_3121.jpg Raluca Tudora-Mayer
Skæring Hedevej 86
8250 Egå
Tlf. –
raluca.mayer@gmail.com
Kasserer
Kenneth Fabrin
Skæring Sandager 70B
8250 Egå
Tlf. 5138 7725
kenneth@fabrin.com
Glatførebekæmpelse
Skt. Hans
Grønne områder
Karina Møller
Skæring Havvej
8250 Egå
Tlf. –
kar.moller@gmail.com
Havposten
Hjemmesiden
Kontakt til offentlige myndigheder
Facebook
Hans  Kristian Lintrup
Skæring Hedevej 232
8250 Egå
Tlf. 2328 7483
hlintrup@gmail.com
Hjemmeside
Webmaster
Facebook
Legeplads-projekt: fornyelsen
Fungerende næstformand
Tage Holst
Skæring Hedevej 198
8250 Egå
Tlf. –
holst198@hotmail.com
Suppleant
Tobias Frost
Skæring Havvej 37
8250 Egå
Tlf. 2012 4420
Tobias.frost@outlook.dk
Suppleant
Fliser
Legeplads
Kloak
Ad hoc opgaver